Odpust parafialny z okazji św. Michała Archanioła już za nami

W dniu wczorajszym tj: sobota 25 września 2021 roku obchodziliśmy w naszej parafii odpust parafialny z okazji uroczystości Św. Michała Archanioła, które będzie obchodzona w Kościele katolickim 29 września.

Mszy Św. odpustowej przewodniczył i homilię wygłosił ks. Ziemowit Katulski, proboszcz parafii p.w. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Sieniawie Żarskiej.

Po Mszy Św. została poświęcona odremontowana brama. Następnie odbył się festyn rodzinny.

Ks. Proboszcz pragnie wyrazić wdzięczność wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie odpustu parafialnego. Siostrom, Radom Parafialnym, Sołectwom poszczególnych wiosek, naszej OSP i Orkiestrze pod dyrekcją p. Marcina Lercha. Dziękuje za zadbanie o teren przy kościele i przy plebani panom Leszkowi i Grzegorzowi Papiernikom, za wystrój Kościoła s. Celinie i przygotowanie liturgii odpustowej. Dziękuje wszystkim osobom, które piekły ciasta oraz osobom, które zaangażowały się w przygotowanie posiłków dla gości jak również wszystkim tym osobom, które zaangażowały się w przeprowadzenie zbiórki na rzecz renowacji naszej chrzcielnicy. 

Jednocześnie pragnie zaprosić Was, Drodzy Parafianie na Mszę św.  w int. osób zaangażowanych w przygotowanie odpustu, która zostanie odprawiona w środę 29. 09 o godz. 1700.

A teraz zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: