Ogłoszenia parafialne na I niedzielę Adwentu

1.Dzisiaj I Niedziela Adwentu. W zeszłym tygodniu na tacę na Wyższe Seminarium Duchowne zebraliśmy 1077 zł.

2. W tym roku Roraty dla dzieci będziemy odprawiać we wtorek i czwartek o godz. 1700.Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału. Szczególne zaproszenie kieruję do dzieci przygotowujących się do I Komunii. Proszę o przynoszenie lampionów.

3. W czwartek spotkanie ze św. Mikołajem po Mszy św. Zapraszamy wszystkie dzieci.

4. Kiermasz Świąteczny z dekoracjami na stół Wigilijny przy wyjściu z kościoła prowadzony przez Wolontariat Misyjny. Dochód przeznaczony na potrzeby Misyjne.

5. W piątek Uroczystości Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Przypominam o obowiązku uczestniczenia we Mszy św. Msze św. w Kwielicach o godz.1700, w Obiszowie o 1800 i w Turowie o 1900

6. Przypominam, że kancelaria parafialna nie będzie więcej czynna w środy. Będzie czynna w piątki po Mszy św. i w sobotę od godz. 900 do 1000Nagłe sprawy zawsze można załatwiać po Mszy św. lub telefonicznie. W ten piątek z racji na Uroczystość kancelaria będzie nieczynna.

7. Od Pierwszej Niedzieli Adwentu przedstawiciele Wolontariatu Misyjnego będą roznosić Opłatki na stół Wigilijny. Ofiary składana przy tej okazji będą przeznaczone na zakupienie traktorka do koszenia trawy.

8. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.

9. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. Msza św. o godz. 1700. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. w poniedziałek.

10. Do środy, w razie nagłej potrzeby proszę poszukiwać ks. Radosława z Grodowca.

11. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny.

12. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i złażoną ofiarę paniom Wasiak Lucynie, Franczak Mirosławie i Kuszyńskiej Ewie.

13. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzę błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek

Proboszcz