Ogłoszenia parafialne na I niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj I Niedziela Wielkiego Postu. W zeszłym tygodniu do puszek na ofiary trzęsienia ziemi zebraliśmy – 1098 zł. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc ofiarom wojny na Ukrainie.

2. We wtorek po Mszy św. czuwanie ku czci św. Michała Archanioła. Kolejny miesiąc naszej nowenny przygotowującej do odpustu parafialnego.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.  W piątek odwiedziny chorych od 930, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1600 i możliwość spowiedzi, w sobotę nabożeństwo Pierwszych Sobót miesiąca w int. o pokój na Ukrainie i świecie oraz o nawrócenie Rosji o godz. 1600.

4. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w każdy piątek po Mszy św. ok 1730. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Niedzielę Wielkiego Postu po Mszy św. o g. 1230.

5. W przyszłą sobotę o godz.1000 spotkanie Koła Misyjnego Dzieci w salce na plebanii.

6. W najbliższą niedzielę 5 marca będziemy przeżywać odpust z racji św. Kazimierza w Obiszowie. Msza św. odpustowa o godz. 1400.

7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w Potrzebie Ad Gentes.

8. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty Halinie Byczyńskiej i Patrycji Jakubowskiej.

9. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. Msze święte w tygodniu w poniedziałek o 700 w pozostałe dni o godzinie 1700.

10. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

11. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek