Ogłoszenia parafialne na II niedzielę Adwentu

1. Dzisiaj II Niedziela Adwentu. Dzisiaj zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi katolickiemu na Wschodzie.

2. W tym roku roraty dla dzieci będziemy odprawiać we wtorek i czwartek o godz. 1700. Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału. Szczególne zaproszenie kieruje do dzieci przygotowujących się do I Komunii. Proszę o przynoszenie lampionów.

3. W czwartek okazja do spowiedzi przedświątecznej. Księża będą spowiadali w Obiszowie i w Turowie od 1700, w Kwielicach od 1730. Zachęcam, abyśmy skorzystali z tej okazji.

4. W piątek spotkanie Wolontariatu Misyjnego po Mszy św. wieczornej.

5. W sobotę zapraszam na spotkanie dzieci z Ogniska Misyjnego o godz.1000 w salce na plebanii.

6. Osoby z Wolontariatu Misyjnego jeszcze roznoszą Opłatki na stół Wigilijny. Ofiary składana przy tej okazji będą przeznaczone na zakupienie traktorka do koszenia trawy. Również w zakrystii można nabyć Opłatki.

7. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. W tym tygodniu Msze św. będą odprawiane w piątek o godz. 700 w pozostałe dni o godz. 1700

8. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny.

9. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę paniom Agnieszce Smolka i Julii Świstak.

10. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek

Proboszcz