Ogłoszenia parafialne na III niedzielę Wielkiego Postu – 20.03.2022 r.

1. Dzisiaj III Niedziela Wielkiego Postu. Po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na misje.

2. Dzisiaj gościmy w naszej parafii Rodzinę Dawida i Anny Steców, którzy dzielą się z nami doświadczeniem Boga w ich życiu.

3. Ognisko misyjne przy naszej parafii prowadzi sprzedaż kartek wielkanocnych. Ofiara wynosi 6 zł+. Dochód przeznaczony jest na cele misyjne.

4. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w Kwielicach w każdy piątek po Mszy św. ok 1730, w Obiszowie w czwartek o godz. 1600, w Turowie w piątek o godz. 1830. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w Niedzielę Wielkiego Postu po Mszy św. o g. 1230

5. W piątek 25. 03 przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. w Obiszowie o godz 1600, w Kwielicach 1700 z Drogą Krzyżową i w Turowie o 1830 z Drogą Krzyżową. Podczas wszystkich Mszy św. będzie możliwość dokonania Adopcji dziecka poczętego.

6. W łączności z Ojcem św. Franciszkiem w najbliższy piątek, w uroczystość Zwiastowania Pańskiego dokonamy zawierzenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 1700.

7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty. 

8. Zachęcam do nabywania i lektury czasopism: Niedziela i Gość Niedzielny.

9. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania naszej parafii i cmentarza. Wraz z Siostrami życzymy mocy, radości i pokoju w Duchu Św.

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz