Ogłoszenia parafialne na niedzielę 08 maja 2022 r.

1. Dziś IV Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – Niedziela Dobrego Pasterza i 59 Światowy Dzień Modlitw o Powołania.

2. Dziś zbiórka do puszek na pomoc w walce z chorobą nowotworową dla Izy Bagrowskiej.

3. Jutro uroczystość św. Stanisława Biskupa męczennika – głównego patrona Polski.

4. Nabożeństwa majowe w niedzielę po Mszy św. 1230, a w tygodniu o 1645. W Obiszowie nabożeństwo majowe z Mszą św. o godz. 1800 we wtorek. W Turowie Nabożeństwo Majowe wraz z Mszą Św. w czwartek o godz. 1800.

5. Trwamy wraz z dziećmi w okresie białego tygodnia.

6. W poniedziałek 9 maja, w ramach białego tygodnia, będziemy przeżywać Dzień Misyjny. W tym dniu będziemy gościć wieloletniego misjonarza, obecnie Dyrektora Papieskich Dzieł Misyjnych naszej diecezji, księdza Jacka Golombka. Zapraszam na spotkanie z naszym gościem i na Mszę Świętą na godzinę 17.00. W sposób szczególny zapraszam Wolontariat Misyjny i Ognisko Misyjne działające w naszej parafii. Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie na plebanii z Księdzem Misjonarzem. Zapraszam wszystkich zainteresowanych misjami a także tych, którzy chcą dołączyć do wolontariatu misyjnego.

7. W piątek 13 maja rozpoczynamy czuwania Fatimskie w Grodowcu o godz. 1900. Serdecznie zapraszam.

8. W przyszłą niedzielę I rocznica Komunii św. dla dzieci z klasy IV o godz. 1100. Ze względu na I –wszą rocznicę Komunii św. zmianie ulegną godziny Mszy św.: Kwielice 800, Obiszów 930Kwielice 1100 
I-wsza rocznica Komunii św
. i o 1230 w Kwielicach. 

9. Spowiedź dla dzieci rocznicowych w sobotę o godz. 1600

10. Niedzielna Msza Św. w kaplicy, w Turowie będzie odprawiona w sobotę o godz. 1800

11. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i porządek wokół kościoła rodzicom dzieci I-wszo komunijnych. Bardzo dziękuję za wystrój kościoła s. Celinie, paniom Agacie Piętka, Urszuli Piątkowskiej i Katarzynie Bobrowskiej.

12. Zachęcam do nabywania i lektury czasopism: Niedziela i Gość Niedzielny.

13. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania naszej parafii i cmentarza. 
Wraz z Siostrami życzymy mocy, radości i pokoju w Duchu Św.

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz