Ogłoszenia parafialne na niedzielę 1 października 2023 roku

1.Dzisiaj XXVI Niedziela Zwykła. Dzisiaj zbiórka do puszek na hospicjum w Głogowie.

2. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe w ciągu tygodnia o 1630.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1600 i możliwość do spowiedzi. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 930 i Nabożeństwo Wynagradzające Najświętszemu Sercu Maryi o godz. 1600.

4. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 1230 poświęcenie Różańców dla dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej, a po Mszy spotkanie.

5. Zapraszam na drogę 33 – dniowego Doskonałego Nabożeństwa do Najświętszej Maryi Panny. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 28 października w parafii Miłosierdzia Bożego w Głogowie. Więcej informacji na plakacie w gablocie ogłoszeń.

6. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. Msza św. o godz. 1700.

7. Chciałem poinformować, że część środków zebranych na Caritas Parafialny już została przekazana osobom potrzebującym.

8. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny 

9. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła, zrobienie dekoracji i złożoną ofiarę na kwiaty paniom Natalii Wojtaszek i Magdalenie, Mai i Laurze Kamińskim.

10. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek

Proboszcz