1. Dziś XXVIII Niedziela Zwykła. 

2. Dzisiaj przeżywamy kolejny Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zostanie przeprowadzona przy wyjściach z kościoła.

3. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 1700, dla dorosłych codziennie od wtorku do soboty o godz. 1700, w niedzielę natomiast o godz. 1215
      W tym roku zapraszam na różaniec dodatkowy na filiach z Mszą św. we wtorek Obiszów o godz. 1815 i w piątek Turów o godz. 1815.

4. Czuwanie Fatimskie w Grodowcu, kończące 25 rok czuwań – w środę 13 października o godz. 1900

5. Dzień Edukacji Narodowej w czwartek. Pamiętajmy w modlitwie o pracownikach oświaty.

6. W najbliższą sobotę przypada wspomnienie św. Jadwigi, święto patronalne zgromadzenia Sióstr św. Jadwigi. Zapraszam do naszej wspólnej modlitwy w int. Zgromadzenia.

7. Katecheza przygotowująca do sakramentu chrztu dla rodziców i chrzestnych, w najbliższą sobotę 16.10, w kościele św. Marcina w Grębocicach, o godz.16.00.

8. Wyrażam wdzięczność za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty: państwu Katarzynie i Markowi Kustosz oraz pani Małgorzacie Sadkowskiej.

9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest ona do nabycia w zakrystii.

10. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.