Ogłoszenia parafialne na niedzielę 11 czerwca 2023 r.

1.Dzisiaj 10 Niedziela Zwykła. Po Mszy zbiórka do puszek na KUL i katolickie uczelnie.

2.  W przyszłą niedzielę Uroczystość Najświętszej Maryi Panny z Rokitna. Odpust w kaplicy w Turowie. Uroczysta Msza św. odpustowa godz. 1400.

3. Jeszcze raz pragnę podziękować wszystkim zaangażowanym w budowę ołtarzy na Boże Ciało. Bardzo dziękuje naszej orkiestrze, strażakom, osobom niosącym nagłośnienie, ministrantom, dzieciom sypiącym kwiaty oraz wszystkim obecnym na procesji.

4 Nabożeństwa czerwcowe do NSPJ codziennie po Mszy św. wieczornej a w niedzielę po Mszy św. o 1230.

5. W oktawie Bożego Ciała (9-15.06), na zakończenie Mszy św. procesja wokół kościoła z Najświętszym Sakramentem (w niedzielę po Mszy św. o 1230). Zapraszam do udziału w procesjach wszystkich parafian oraz dzieci do sypania kwiatów.

6. 13 czerwca w Grodowcu czuwanie fatimskie. Czuwanie rozpoczyna się o godz. 19.00.

7. W czwartek na zakończenie oktawy Bożego Ciała, błogosławieństwo dzieci oraz ziół i kwiatów.

8. W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje post piątkowy.

9. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. W tym tygodniu Msze św. o godz. 1700.

10. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny.

11. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła rodzicom dzieci, które przeżywają dzisiaj swoją rocznicę I Komunii św.

12. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek – proboszcz