1.Dzisiaj XXXII Niedziela Zwykła. Dzisiaj zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

2. W poniedziałek w naszej Diecezji święto. Patronów naszej Diecezji Pierwszych Męczenników Polski – Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna.

3. W piątek po Mszy św. spotkanie Wolontariatu Misyjnego i wszystkich chętnych, którzy chcą się zaangażować w dzieło misyjne.

4. W przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie kandydatów do bierzmowania.

5. Przyszła niedziela jest 3 niedzielą miesiąca – nasza taca specjalna

6. Wypominki w ciągu tygodnia po Mszy św.

7. W sobotę o godz. 1000 spotkanie ministrantów i kandydatów w salce na plebanii.

8. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. Msza św. o godz. 1700 z wyjątkiem soboty. W sobotę o godz. 1600.

9. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny

10. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i złażoną ofiarę paniom Renacie Pinkowskiej i Mirosławie Zacharzewskiej.

11. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.