Ogłoszenia parafialne na Niedzielę 16 stycznia 2022 r.

1. Dzisiaj II Niedziela Zwykła.

2. W naszej wspólnocie parafialnej zakończyliśmy spotkania kolędowe. Pragnę podziękować ze szczerego serca Wszystkim parafianom, z którymi mogłem się spotkać za otwartość serca, wspólną modlitwę oraz wszystkie złożone ofiary duchowe i materialne.

3. Dzisiaj spotkanie obu grup młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania: Msza św. 1230 a po niej spotkanie w salce na plebanii.

4. Dzisiaj dzieci z Ogniska Misyjnego naszej parafii będą kolędować z Dobrą Nowiną od domu do domu, jednakże nie wchodząc do domów ze względu na stan pandemii, lecz kolędując u bram naszych podwórek.

5. We wtorek rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. 

6. W piątek obchodzimy Dzień Babci, a w sobotę Dzień Dziadka pamiętajmy o życzeniach i modlitwie.

7. W sobotę przypada 36 r. śmierci Sługi Bożego ks. Biskupa Wilhelma Pluty.

8. Za tydzień wszystkich parafian serdecznie zapraszamy na koncert Zespołu ECHO oraz naszej Orkiestry Dętej OSP. Koncert rozpocznie się o godz. 1700.

9. Za tydzień w 3 niedzielę zwykłą, w dniu 23 stycznia 2022 roku, w całym Kościele będzie obchodzona ustanowiona przez Papieża Franciszka, Niedziela Słowa Bożego.

10. Wyrażam wdzięczność za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty Paniom: Urszuli Andrzejewskiej oraz Edycie Szczepańskiej.

11. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na rzecz parafii. Wraz z Siostrami zapewniamy o naszej codziennej modlitwie za Was. Życzymy Wam mocy Ducha Świętego na każdy dzień. 

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz