Ogłoszenia parafialne na niedzielę 18 września 2022 roku

1. Dziś XXV Niedziela Zwykła. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i inne uczelnie katolickie w naszej diecezji.

2. Zapraszam na 8 Grodowieckie Spotkania Myśliwych i Sympatyków Łowiectwa do GrodowcaMsza św. dzisiaj o godzinie 1300. Po Mszy zaproszenie na poczęstunek myśliwski.

3. W przyszła niedzielę przeżywać będziemy odpust parafialny. Msza św. odpustowa o godzinie 1400. Nie będzie Mszy o godzinie 1230. Zapraszam wszystkich parafian do udziału w uroczystościach.

4. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. Zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich parafian o pomoc w zagrodzeniu nowej części cmentarza. Brakuje nam pieniędzy na zakupienie cementu suchego, piasku, paliwa do maszyn i inne brakujące rzeczy. Zebraliśmy do tej pory 180 złotych. Ofiary można wpłacać na konto parafialne albo w kopertach, które są wyłożone pod chórem. Z góry składam serdeczne Bóg zapłać.

6. W Akcji Wrzos, którą przeprowadziła Grupa Misyjna zebrano 102,80 złotych. Zebrane fundusze przeznaczone będą na cele misyjne.

7. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła paniom Joannie Tereszkiewicz, Jadwidze Papiernik i Annie Papiernik.

8. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia.

9. Zachęcam do nabywania i lektury czasopism: Niedziela i Gość Niedzielny.

10. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania naszej parafii i cmentarza.
Życzę wszystkim błogosławionego tygodnia oraz mocy, radości i pokoju w Duchu Św.