1. Dzisiaj XXIV Niedziela Zwykła. Na utrzymanie miejsc kultu w Ziemi Świętej zebraliśmy 340,25 zł. Serdeczne Bóg zapłać. Dzisiaj po wszystkich Mszach św. zbiórka do puszek na KUL.

  1. W przyszłą niedzielę zbiórkę do puszek z okazji Dnia Migrantów i Uchodźców, na wsparcie uchodźców przebywających na wyspie Lesbos w Grecji, poszkodowanych w wyniku niedawnego pożaru obozu i koczowiska.

  1. W najbliższą sobotę 26.09zapraszam wszystkich parafian do udziału w naszym odpuście Parafialnym z ok. uroczystości naszego patrona św. Michała Archanioła o godz. 1200. Niestety  w związku z pandemią nie odbędzie się w tym roku festyn parafialny. Natomiast dzieci z ogniska misyjnego wraz z Siostrą i przedstawicielami rady parafialnej będą rozprowadzać kartki i ciasta a zebrane w ten sposób ofiary będą przeznaczone na renowację chrzcielnicy. W związku z powyższym proszę o upieczenie ciast, (najlepiej bez kremu) które w ty dniu będą rozprowadzane po Mszy św. odpustowej. Można je przynosić na plebanię lub do Sióstr w piątek. Zapraszam dziewczynki do sypania kwiatków w czasie procesji odpustowej.   Ministrantów zapraszam na krótką próbę w piątek po Mszy Św. wieczornej. Zachęcam, aby w uroczystą Eucharystię odpustową włączyły się poszczególne miejscowości naszej parafii poprzez udział w procesji z darami.

    Wszystkich miłośników fitness zapraszam na wspólne zajęcia przy oczyszczaniu chodnika    z chwastów przy kościele, 😊  proszę też o wykoszenie trawnika wokół kościoła.

  1. Za tydzień w niedzielę zapraszamy Rodziców i dzieci rozpoczynające przygotowanie do sakramentu Pierwszej Komunii po Mszy św. o 1230.

  1. Zapraszamy do codziennej modlitwy różańcowej w int. o zatrzymanie pandemii o godz. 1630.

  1. Wyrażam wdzięczność za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty Paniom: Dorocie DZIEDZIEWICZ i Teresie CZARNECKIEJ.

    Bóg zapłać ofiarodawcom, którzy przekazali dary materialne na utrzymanie parafii. Wraz z Siostrami pozdrawiamy Was serdecznie jednocześnie zapewniamy o codziennej modlitwie.

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz