Ogłoszenia parafialne na niedzielę 23 lipca 2023 r.

1.Dzisiaj XVI Niedziela Zwykła. Składam serdeczne podziękowanie za złożone ofiary w zeszłym tygodniu. Zebraliśmy na tacę 1613 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

2. Dzisiaj rozpoczynamy obchody XXIV Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa, pod hasłem „Z Kościołem na misyjnych drogach”. Obchody te organizowane są przez misyjne stowarzyszenie MIVA Polska, zajmujące się pomocą misjonarzom w zdobywaniu środków transportu. Po Mszy św. będzie poświęcenie kierowców i ich pojazdów. Ofiary zbierane przy tej okazji przeznaczone są na pomoc w zakupie środków transportu dla misjonarzy.

3. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. Msza św. w ciągu tygodnia o 1700

4. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny.

5. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty paniom Katarzynie Kustosz i Joannie Gil.

6. Pragnę przypomnieć wszystkim udającym się na letni wypoczynek o obowiązku uczestnictwa we Mszy św.

7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek – proboszcz