Ogłoszenia parafialne na niedzielę 25 czerwca 2023 roku

1.Dzisiaj XII Niedziela Zwykła. W zeszłą niedzielę na naszą tace specjalna zebraliśmy 1450 zł. Bóg zapłać wszystkim. Po Mszach św. zbiórka do puszek na Parafialny Zespół Caritas

2. Nabożeństwa czerwcowe do NSPJ codziennie po Mszy św. wieczornej a w niedzielę po Mszy św. o 1230.

3. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian na Parafialny Festyn Rodzinny, który rozpocznie się dzisiaj o godz. 1600 na boisku w Kwielicach. Szczególne zaproszenie kieruję do rodziców i dzieci, gdzie będzie wiele atrakcji z okazji Dnia Dziecka.

4. W czwartek uroczystość Św. Piotra i Pawła. W tym dniu zbieramy tzw. świętopietrze. To ofiara wnoszona w okolicach uroczystości Świętych Apostołów Piotra i Pawła przez kraje katolickie na rzecz działalności Stolicy Apostolskiej. 

5. W sobotę pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo wynagradzające o godz. 1600.

6. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. Msza św. w poniedziałek o godz. 700 w pozostałe dni o 1700. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. 

7. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny.

8. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty paniom Barbarze Kamińskiej i Elżbiecie Rutkowskiej.

9. Rozpoczynamy czas wakacji. Pragnę przypomnieć wszystkim udającym się na letni wypoczynek o obowiązku uczestnictwa we Mszy św.

10. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek – proboszcz