Ogłoszenia parafialne na niedzielę 25 września 2022 r.

1. Dziś XXVI Niedziela Zwykła. Podczas zbiórki do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze zebraliśmy: 285 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

2. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Zwracam się z ogromną prośbą do wszystkich parafia o pomoc w zagrodzeniu nowej części cmentarza. Brakuje nam pieniędzy na zakupienie cementu suchego, piasku, paliwa do maszyn i inne brakujące rzeczy. Zebraliśmy do tej pory 1650 złotych. Ofiary można wpłacać na konto parafialne albo w kopertach, które są wyłożone pod chórem. Z góry składam serdeczne Bóg zapłać.

4. Dzisiaj kończy się konkurs „Patron mojej Parafii”. Rozstrzygnięcie konkursu w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godzinie 1230.

5. W sobotę 01.10 br. rozpoczynamy nabożeństwa październikowe o godz. 1630 Różaniec i Msza św.

6. W sobotę zapraszam wszystkie dzieci z Ogniska Misyjnego na spotkanie po wakacjach na godz. 1000, do salki na plebanii.

7. W sobotę nabożeństwo Pierwszych Sobót miesiąca o godz. 1600 (Adoracja Najświętszego Sakramentu, 15-minutowe rozważanie, modlitwa różańcowa i Eucharystia) oraz zmiana tajemnic Róży Żywego Różańca z Kwielic.

8. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła paniom Agacie Różańskiej i Ewie Sieniawskiej, oraz panom za skoszenie trawy wokół kościoła. 

9. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. 

10. Zachęcam do nabywania i lektury czasopism: Niedziela i Gość Niedzielny.

11. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania naszej parafii i cmentarza. 
Życzę wszystkim błogosławionego tygodnia oraz mocy, radości i pokoju w Duchu Św.

Ks. Jacek Golombek