Ogłoszenia parafialne na niedzielę 27 sierpnia 2023 roku

1.Dzisiaj XXI Niedziela Zwykła. Nasza taca specjalna wyniosła 1786 zł. Dziękuje wszystkim.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąc. W piątek odwiedziny chorych od godz. 930 i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1600 i możliwość do spowiedzi – zapraszam szczególnie dzieci i młodzież. W sobotę od godz. 1600 Adoracja wynagradzająca Niepokalanemu sercu Maryi i zmiana tajemnic różańcowych

3. W sobotę zapraszam na Mszę Dożynkową dziękując Panu Bogu za plony o godz.1700 i potem na wspólne świętowanie.

4. W przyszła niedzielę na Mszę Św. o godz. 1230 zapraszam wszystkie dzieci i młodzież, aby rozpocząć nowy rok szkolny wspólną modlitwą. Podczas Mszy pobłogosławię przybory szkolne a pierwszakom tornistry.

5. Msza św. Dożynkowa w przyszłą niedzielę w Obiszowie o godz. 930. Zapraszam wszystkich na wspólne dziękczynienie.

6. 3 września odbędą się Dożynki Powiatowe w Grodowcu. Rozpoczynają się Mszą św. o godz. 1300. Starosta Polkowicki zaprasza serdecznie wszystkich.

7. 9 września zachęcam do wzięcia udziału w pieszej pielgrzymce do Grodowca. Tak jak w zeszłym roku wyruszymy z Kwielic, aby połączyć się z pielgrzymką Głogowską w Grębocicach. Wyjście z parkingu przy kościele parafialnym w sobotę o godz. 915.

8. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. Msza św. w poniedziałek o godz. 1700 w pozostałe dni o godz. 1700.

9. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

10. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i dekoracje paniom Dorocie i Patrycji Czekawa.

11. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek – proboszcz