Ogłoszenia parafialne na niedzielę 28 sierpnia 2022 roku

1. Dziś XXII Niedziela Zwykła. 

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.  W piątek odwiedziny chorych od 930, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1600 i możliwość spowiedzi, w sobotę nabożeństwo Pierwszych Sobót miesiąca o godz. 1600 (Adoracja Najświętszego Sakramentu, 15-minutowe rozważanie, modlitwa różańcowa i Eucharystia) oraz zmiana tajemnic Róży Żywego Różańca z Kwielic.

3. W czwartek przypada 01 września, 83 rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie o żyjących i poległych obrońcach naszej Ojczyzny.

4. W tym dniu także rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. W związku z powyższym, w najbliższą niedzielę zapraszam wszystkie dzieci i młodzież na Mszę św. o godz. 1230. Na tej Mszy św. poświęcimy tornistry i przybory szkolne. Możliwość spowiedzi dla dzieci, młodzieży i nauczycieli, na rozpoczęcie formacji szkolnej, codziennie pół godz. przed Mszą św. wieczorną.

5. 01.09 w czwartek podczas Mszy św. wieczornej nastąpi przedstawienie ks. Jacka Golombka, który rozpoczyna posługę w naszej parafii.

6. W sobotę zapraszam wszystkie dzieci z Ogniska Misyjnego na spotkanie po wakacjach, na godz. 1400 do salki na plebanii.

7. Również w najbliższą sobotę w imieniu Pana Sołtysa, Rady Sołeckiej i swoim własnym pragnę zaprosić wszystkich mieszkańców Sołectwa Kwielic do udziału w dziękczynieniu za plony. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 1700 w kościele, a następnie w korowodzie przechodzimy na część obrzędową na plac przy remizie OSP.

8. 10.09 będzie organizowana pielgrzymka piesza do Grodowca na odpust MB Jutrzenki Nadziei. Szczegóły w przyszła niedzielę.

9. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i wystrój kościoła państwu młodym i ich rodzinie.

10. Zachęcam do nabywania i lektury czasopism: Niedziela i Gość Niedzielny.

11. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania naszej parafii i cmentarza. 
Wraz z Siostrami życzymy mocy, radości i pokoju w Duchu Św.