Ogłoszenia parafialne na niedzielę 28 stycznia 2024 r.

1. Dzisiaj IV Niedziela Zwykła. W zeszłym tygodniu zebraliśmy na tacę 1231 zł. Bóg zapłać wszystkim za ofiary. Pragnę jednocześnie poinformować, że został zakupiony nowy Baldachim.

2. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. W poniedziałek Msza św. o godz. 700 w pozostałe dni o godz. 1700.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W piątek święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. z poświęceniem Gromnic w Kwielicach o godz. 1700, w Obiszowie o 1800 i Turowie o 1900. Dzieci Pierwszo Komunijne zapraszam na godz. 1700ze świecami Komunijnymi.

5. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek adoracja od 1630 i okazja do spowiedzi. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 930. O godz. 1600Nabożeństwo wynagradzające Najświętszemu Sercu Maryi. 

6. W niedzielę po Mszy św. o godz. 1230 spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku będą przystępować do komunii.

7. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny.

8. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę paniom Janinie Tomaszewskiej i Dorocie Dziedziewicz. Dziękuje również tym mieszkańcom Kurowa Małego, którzy nie sprzątają kościoła za złożoną ofiarę na kwiaty. Od tego tygodnia sprzątanie zaczyna Ogorzelec. Proszę zabrać zeszyt z zakrystii. 

9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek

Proboszcz