Ogłoszenia parafialne na niedzielę 29 października 2023 roku

1. Dzisiaj XXX Niedziela Zwykła. Uroczystość poświęcenia własnej świątyni. Na działalność misyjną kościoła zebraliśmy 1058 zł.

2. Do wtorku trwa nabożeństwo Różańcowe. Zapraszam na godzinę o 1630.

3. W środę uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św.: w tym dniu o godz. 800 -w kościele parafialnym, o godz. 1100 na cmentarzu – odprawiona będzie w int. wszystkich zmarłych spoczywających na cmentarzu i polecanych w tegorocznych wypominkach. Datowane kartki na wypominki zostały wyłożone przy wyjściu z kościoła. Wypełnione kartki można składać na tacę.

4. W czwartek Dzień Zaduszny. Msze św.: o godz. 700, 1200 i  1700 w Kwielicach. Po Mszy o godz. 1700 procesja na cmentarz z 5 stacjami.

5. Nie zapominajmy, że przez osiem pierwszych dni listopada duszom w czyśćcu możemy ofiarować wielki dar – odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę w intencji zmarłych. Spełnić należy także pozostałe zwykłe warunki odpustu, to znaczy: stan łaski uświęcającej, brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, przyjęcie Komunii św., odmówienie modlitwy w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego (Wierzę w Boga, Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo).

6. W tym tygodniu przypada I-wszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek od godz. 1600adoracja i możliwość spowiedzi. W Sobotę odwiedziny chorych od godz. 930 i nabożeństwo pierwszosobotnie na godz. 1600 (adoracja Najświętszego Sakramentu, 15-minutowe rozważanie, modlitwa różańcowa, Msza św. wynagradzająca)

7. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. Msza św. o godz. 1700.

8. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny.

9. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i kupienie kwiatów paniom Alinie i Marlenie Fijałkowskim i Ewie Kamińskiej.

10. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek

Proboszcz