1. Dzisiaj XXX Niedziela Zwykła. Uroczystość poświęcenia własnej świątyni. Na działalność misyjną kościoła zebraliśmy 1058 zł.

2. Do wtorku trwa nabożeństwo Różańcowe. Zapraszam na godzinę o 1630.

3. W środę uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św.: w tym dniu o godz. 800 -w kościele parafialnym, o godz. 1100 na cmentarzu – odprawiona będzie w int. wszystkich zmarłych spoczywających na cmentarzu i polecanych w tegorocznych wypominkach. Datowane kartki na wypominki zostały wyłożone przy wyjściu z kościoła. Wypełnione kartki można składać na tacę.

4. W czwartek Dzień Zaduszny. Msze św.: o godz. 700, 1200 i  1700 w Kwielicach. Po Mszy o godz. 1700 procesja na cmentarz z 5 stacjami.

5. Nie zapominajmy, że przez osiem pierwszych dni listopada duszom w czyśćcu możemy ofiarować wielki dar – odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę w intencji zmarłych. Spełnić należy także pozostałe zwykłe warunki odpustu, to znaczy: stan łaski uświęcającej, brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, przyjęcie Komunii św., odmówienie modlitwy w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego (Wierzę w Boga, Ojcze nasz i Zdrowaś Maryjo).

6. W tym tygodniu przypada I-wszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek od godz. 1600adoracja i możliwość spowiedzi. W Sobotę odwiedziny chorych od godz. 930 i nabożeństwo pierwszosobotnie na godz. 1600 (adoracja Najświętszego Sakramentu, 15-minutowe rozważanie, modlitwa różańcowa, Msza św. wynagradzająca)

7. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. Msza św. o godz. 1700.

8. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny.

9. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i kupienie kwiatów paniom Alinie i Marlenie Fijałkowskim i Ewie Kamińskiej.

10. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek

Proboszcz