1. Dziś XXVII Niedziela Zwykła. 

2. W związku z parafialnym wyjazdem na pielgrzymkę do Barda i Wambierzyc int. z wtorku za +Zofię Grządziel będzie przeniesiona na termin dogodny dla rodziny. Rodzinę proszę o kontakt ze mną po Mszy św.

3. Odwiedziny chorych zgodnie z zapowiedzią będą w piątek od godz. 9.30. 

4. Za tydzień w naszej parafii przeżywać będziemy Rocznicę I Komunii. Dlatego zapraszam rodziców i dzieci na spotkanie w czwartek na modlitwę różańcową i Mszę św. 

5. Zapraszam dzieci pierwszokomunijne 7.10 o godz. 17.00 na Mszę Św. i różaniec. W czasie Mszy Św. poświęcę Wasze różańce.

6. Nabożeństwa różańcowe dla dzieci we wtorek i czwartek o godz. 1700, dla dorosłych codziennie od wtorku do soboty o godz. 1700, w niedzielę natomiast o godz. 1215
      W tym roku zapraszam na dodatkowy Różaniec na filiach z Mszą św., we wtorek Obiszów o godz. 1815 i w piątek Turów o godz. 1815.

7. Czuwanie Fatimskie w Grodowcu, kończące 25 rok czuwań – w środę 13 października, o godz.19.00. 

8. Msza św. z modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie w czwartek 14 października o godz. 1830 w parafii św. Klemensa w Głogowie.

9. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy kolejny Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zostanie przeprowadzona przy wyjściach z kościoła

10. Kurs przedmałżeński w parafii MB Królowej Polski rozpocznie się 17 października Mszą św. o godz. 1600. Po Eucharystii konferencja w salce nr 4.

11. Rekolekcje „Oddanie 33” rozpoczną się w parafii św. Mikołaja w Głogowie od 5 listopada b.r. Więcej informacji na plakatach przy wyjściach z kościoła.

12. Wyrażam wdzięczność za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty paniom: Irenie Dobies i Agnieszce Buczyńskiej.

13. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest ona do nabycia w zakrystii.

14. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz