1. Dziś XXXI Niedziela Zwykła. Uroczystość poświęcenia własnej świątyni. Na misje zebraliśmy 961 zł.

2. Dzisiaj zakończenie nabożeństw różańcowych.

3. W poniedziałek uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w tym dniu: o godz.800 w kościele parafialnym, o godz. 1100 na cmentarzu – odprawiona będzie w int. wszystkich zmarłych spoczywających na cmentarzu i polecanych w tegorocznych wypominkach.

4. We wtorek dzień zaduszny Msze św. o godz. 1600 – Obiszów; o godz. 1700 – Kwielice; o godz. 1800 – Turów. 

5. W listopadzie przez 8 dowolnie wybranych dni kto z czystym sercem pomodli się za zmarłych nawiedzając cmentarz lub kościół oraz wypełniając zwykłe warunki odpustu może uprosić dla jednej duszy odpust zupełny. Szczegóły są na stronie internetowej.

6. Zachęcam również do modlitwy za naszych bliskich zmarłych. Kartki na wypominki zostały wyłożone na bocznym ołtarzu św. Anny. Wypełnione kartki można składać na tacę.

7. Modlitwa wypominkowa codziennie od 03.11 po Mszy św. a w niedzielę 15 minut przed Mszą św. o 1230.

8. W tym tygodniu przypada I-wszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszam na modlitwę o powołania kapłańskie i zakonne. W piątek odwiedziny chorych od 930, a od 1600 adoracja i możliwość spowiedzi. W sobotę zapraszam na nabożeństwo pierwszosobotnie na godz. 1600 (adoracja Najświętszego Sakramentu, 15-minutowe rozważanie, modlitwa różańcowa, Msza św. wynagradzająca).

9. Za tydzień zapraszamy do wspólnego korowodu Wszystkich Świętych ulicami naszej wioski.

10. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty paniom: Joannie Taraszkiewicz i Jadwidze Papiernik z rodzinami.

11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest ona do nabycia w zakrystii.

12. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz