Ogłoszenia parafialne na niedzielę 4 września 2022 roku

1. Dziś XXIII Niedziela Zwykła.

2. Wczoraj przeżywaliśmy Dożynki naszego Sołectwa. Składam serdeczne podziękowania wszystkim tym którzy przyczynili się to tak wspaniałego przeżywania dziękczynienia za plony. Dziękuje Radzie Sołeckiej za posprzątanie Kościoła i tak wspaniałe dekoracje.

3. Uroczystości odpustowe w Sanktuarium Matki Bożej Jutrzenki Nadziei w Grodowcu w sobotę 10 września br. Msza św. odpustowa o godz. 13.00. W związku z powyższym zapraszam do pieszego pielgrzymowania do Grodowca. Wyjście z parkingu przy kościele parafialnym w sobotę o godz. 915

4. W środę na godzinę 19.00 zapraszam na spotkanie, na plebanii Rady Parafialne: Duszpasterską i Ekonomiczną.

5. Rozpoczynamy spotkania przygotowujące dzieci do przyjęcia I-wszej Komunii Świętej. Zapraszam rodziców i dzieci na krótkie spotkanie w przyszłą niedzielę. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 1230.

6. W związku z odejściem Sióstr musimy trochę zmienić niektóre zwyczaje. Dlatego bardzo bym prosił, aby osoby, które będą sprzątać Kościół też dekorowały ołtarz na niedzielę.

7. Zachęcam do nabywania i lektury czasopism: Niedziela i Gość Niedzielny.

8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania naszej parafii i cmentarza. Życzę wszystkim wielu łask Bożych i błogosławionego tygodnia.