Ogłoszenia parafialne na niedzielę Dobrego Pasterza

1.Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna.

2. Rozpoczynamy nabożeństwa majowe od poniedziałku. W niedzielę nabożeństwo majowe po Mszy św. 1230, a w tygodniu o 1630.

3. W środę 3 maja uroczystość N.M.P. Królowej Polski oraz rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja. Msze św. jak w każdą niedzielę. 

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1600 i możliwość spowiedzi, w sobotę nabożeństwo Pierwszych Sobót miesiąca o godz. 1600.

5. 14 maja w naszej parafii będziemy przezywać I Komunię Świętą dzieci z klasy III o godz. 1100. Do Komunii przystąpi 7 dzieci. Ze względu na I Komunię św. zmianie ulegną godziny Mszy św.: Kwielice 800, Obiszów 930, Kwielice 1100 – I Komunia św. Nie będzie Mszy św. o 1230. Niedzielna Msza Św. w kaplicy, w Turowie będzie odprawiona w sobotę o godz. 1830.

6. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. W tym tygodniu Msze o godz. 17.00. 

7. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny.

8. Dziękuję bardzo za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty paniom Dorocie Dziedziewicz, Mariannie Hajzer i Janinie Tomaszewskiej. Tym zakończyliśmy kolejkę sprzątania w Kurowie Małym. Od przyszłej soboty sprzątanie rozpoczyna Ogorzelec. Bardzo proszę o zabranie zeszytu z zakrystii.

9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek