Ogłoszenia parafialne na niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1.Dzisiaj XXXIV Niedziela Zwykła Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Dzisiaj Święto Patronalne naszego Seminarium. Dlatego gościmy w naszej parafii kleryka. Taca przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu. Nasza taca specjalna wyniosła 1439 zł.

2. Parafialny Zespół Caritas jak co roku będzie organizować spotkanie ze Świętym Mikołajem. Rodziców, którzy by chcieli obdarować dzieci paczkami prosimy o zapisywanie dzieci przedstawicieli Caritasu albo w zakrystii. Koszt paczki 30 zł. Spotkanie z Mikołajem 7 grudnia po Mszy św.

3. Kiermasz Świąteczny z dekoracjami na stół Wigilijny przy wyjściu z kościoła prowadzony jest przez Wolontariat Misyjny. Dochód przeznaczony na potrzeby Misyjne.

4. Uroczystości pogrzebowe siostry Celiny Torończak, odbędą się 30 listopada o godz. 1030 we Wrocławiu, w kościele Domu Prowincjalnego Sióstr św. Jadwigi, przy ulicy Sępa – Sarzyńskiego 29.

5. Od grudnia kancelaria parafialna nie będzie czynna w środy. Będzie czynna w piątki po Mszy św. i w sobotę od godz. 900 do 1000. Nagłe sprawy zawsze można załatwiać po Mszy św. lub telefonicznie.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w piątek od 1630 i okazja do spowiedzi. W sobotę odwiedziny chorych od godz. 930.

7. Po Pierwszej Niedzieli Adwentu przedstawiciele Wolontariatu Misyjnego będą roznosić Opłatki na stół Wigilijny. Ofiary składane przy tej okazji będą przeznaczone na zakupienie traktorka do koszenia trawy.

8. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. Msza św. o godz. 1700.

9. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny 

10. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę paniom Martynie Kulesza i Zofii Olszak.

11. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek

Proboszcz