Ogłoszenia parafialne na niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Dziś Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego. 

2. W związku ze spaleniem się plebanii w Jakubowie, dziś po każdej Mszy Św. zbiórka do puszek na ten cel.

3. Nabożeństwa Majowe od wtorku do soboty o godz.1700 a po nim Msza św. W poniedziałki zapraszamy na Nabożeństwa do groty Matki Bożej przy domu Sióstr na godz. 1700. Natomiast w niedzielę nabożeństwo majowe, po Mszy św. o 1230

4. Trwa nowenna przed zesłaniem do Ducha Św.

5. Zgodnie z obecnymi przepisami sanitarnymi procesje w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej są dozwolone. Prosimy księży proboszczów o roztropne wyznaczenie tras procesji w porozumieniu z odpowiednimi władzami świeckimi i poinformowanie uczestników o obowiązku zachowania następujących norm sanitarnych:

– w kościołach i kaplicach – limit: 1 osoba / 15 m kw. powierzchni, dystans min. 1,5 m i zasłanianie nosa i ust,

– na zewnątrz – brak limitu osób, dystans min. 1,5 m lub zasłanianie nosa i ust

6. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest ona do nabycia w zakrystii.

7. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania naszej parafii i cmentarza. Wraz z Siostrami życzymy mocy, radości i pokoju w Duchu Św.

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz