Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego

1. Dziś niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.

2. W związku z niemożliwością urządzenia procesji rezurekcyjnej, dziś od godz.1400 będę przemierzał z Najświętszym Sakramentem poszczególne miejscowości naszej parafii, aby błogosławić Wam i Waszym rodzinom. Oczywiście pozostajemy na terenie swoich posesji – zachowujemy wszystkie ograniczenia na nas nałożone.  (Kwielice, Duża Wólka, Obiszów, Kurów Mały, Ogorzelec i Turów).

3. W poniedziałek drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. jak w każdą niedzielę. Taca w tym dniu przeznaczona jest na KUL i IFT w Zielonej Górze.

4. Za tydzień w niedzielę Bożego Miłosierdzia zmiana tajemnic różańcowych na Mszach św.: Kwielice 800 oraz w kościołach filialnych. 

5. Również za tydzień w rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia po Mszach św. zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas naszej diecezji.

6. Obowiązują nowe obostrzenia co do ilości osób uczestniczących w nabożeństwach 1 os. na 20m2Kwielice 20 osób; Obiszów 8 osób; Turów 5 osób. Pierwszeństwo uczestnictwa w nabożeństwach mają osoby, które zamówiły intencję Mszy św.

7. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty Paniom Klaudii i Ewie Kamińskim.

8. Bóg zapłać ofiarodawcom, którzy przekazali dary materialne na utrzymanie parafii, a także za wszystkie ofiary na kwiaty do kościoła na Triduum Paschalne. Pragnę podziękować wszystkim zaangażowanym w przeżycie całego Triduum Paschalnego. Dziękuję naszym Siostrom. S. Felicji i scholi za grę i śpiew., S. Celinie za kwiaty i posługę w zakrystii a także Drogim parafianom, którzy zaangażowali się w przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego. 

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz