Ogłoszenia parafialne na VI Niedzielę Zwykłą

1.Dzisiaj VI Niedziela Zwykła. Zbiórka do puszek na hospicja.

2.W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 1700.

3.W przyszła niedziele zbiórka do puszek na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.

4.Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i złożona ofiarę na kwiaty paniom Marii i Joannie Skaleckiej. Również dziękuję panom ze Straży Pożarnej z Kwielic i Kurowa Małego oraz wszystkim panom za pomoc w wycince drzew na cmentarzu. 

5.Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. Msze święte w tygodniu są normalnie o godzinie 1700.

6.Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

7.Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek