Rekolekcje on-line: „FINANSE PO BOŻEMU” – Crown. Zapraszamy do uczestnictwa już od 12.12!

Kolejna edycja kursu on-line: „FINANSE PO BOŻEMU” rusza już 12 grudnia 2022 r.

Bóg i kasa? Jak to połączyć? Czy w ogóle da się to połączyć?

Pragniemy zaprosić Was na rekolekcje o tym jak układać finanse po Bożemu. W Piśmie Świętym jest ponad 2 350 wersetów na temat pieniędzy i zarządzania dobrami, które otrzymaliśmy. Sam sposób gospodarowania nimi często wiele mówi o naszej wierze.

Rekolekcje będą prowadzone przez Internet w formie warsztatowej przez komunikator Google Meet. To umożliwia każdemu z uczestników bycie widocznym i branie aktywnego udziału w cotygodniowych, dwugodzinnych spotkaniach.

Na cotygodniowych spotkaniach będziemy poruszać m.in. następujące tematy:
1. Boża odpowiedzialność i nasza odpowiedzialność?
2. Praca
3. Długi
4. Porada
5. Styl życia
6. Uczciwość
7. Dawanie
8. Inwestowanie
9. Wieczność

Oprócz cotygodniowych spotkań, uczestnicy wykonują indywidualną pracę w oparciu o podręcznik i Pismo Święte oraz zadania finansowe – zajmuje to ok. 30 minut dziennie. Rekolekcje opierają się na kursie Crown – do wykonania jest realna praca (nie jest to cykl konferencji), która wymaga pewnego wysiłku i dyscypliny.
Każdy uczestnik otrzymuje także możliwość indywidualnej godzinnej konsultacji z bardzo doświadczonym doradcą.
Grupa będzie liczyć ok. 15 uczestników, zatem spotkania odbywać się będą w dość kameralnym gronie.

ZAPISY I SZCZEGÓŁY SĄ PONIŻEJ:

https://dlarodziny.eu/crown/

Jak wejdziecie w linka i zjedziecie niżej będziecie mieli formularz zapisów jak i dni, godziny a także prowadzących do wyboru. Im szybciej się zapiszecie tym macie większą możliwość wyboru.

Wiemy, że inwestycja w siebie Wam się opłaci, bo zyskacie nie tylko lepszą i głębszą relację z Bogiem, ale poukładacie sobie swoje finanse i będziecie w końcu wolni od zmartwień co zrobić, by wystarczyło Wam do końca miesiąca lub jak pozbyć się długu, jak nauczyć się oszczędzać lub inwestować itd. Te i wiele innych tematów będą poruszane na tym kursie/rekolekcjach, do uczestnictwa w których Was serdecznie zapraszamy.

Na zachętę zostawiamy Wam trzy filmiki. Pierwszy, w którym małżeństwo Ania i Dawid – goście w naszej parafii, opowiadają o swoim doświadczeniu podczas tego kursu i o jego owocach. A drugi to świadectwo Beaty – naszej administratorki, która również uczestniczyła w tych rekolekcjach. Trzeci to wywiad z aktorem Arturem Bocheńskim, który również jest absolwentem tego kursu. Warto posłuchać i warto wziąć w nich udział.

Do pobrania ULOTKA: