„Zgromadzeni pod Krzyżem”

http://tojarobak.bikestats.pl/a,2017,7.html

Zaprosiliśmy Was do wzięcia udziału w akcji wielkopostnej polegającej na zrobieniu zdjęcia rodzinnego, może to być również zdjęcie jednej osoby, samych małżonków, dzieci, babć itd. przy Krzyżu w domu, w pokoju, na dworze, w polu, przy przydrożnym Krzyżu itp. i wysłanie tego zdjęcia do nas, na adres maila umieszczony w zakładce KONTAKT na naszej stronie. Zdjęcia te będziemy dodawać do galerii zdjęć. Wysłanie zdjęcia równoznaczne jest ze zgodą na jego publikację, na stronie parafialnej jak i w mediach społecznościowych.

Krzyżu co bolisz

Krzyżu zatknięty na szlaku
wędrowania naszego
krzyżu z prostego drzewa
jak moje życie
z nieociosanych kamieni
jak moje sumienie
krzyżu co bolisz
w noce nieprzespane
krzyżu którego ramiona
są jak ramiona Chrystusa
przyciągnij mnie do siebie
i pomóż uwierzyć
że jesteś drogą ku życiu

( Ks. Marek Chrzanowski, Niebo i chleb powszedni, 1997 )

Prezentujemy Wam pierwsze zdjęcie i czekamy na kolejne: