Dziękujemy za Waszą obecność

W miniony weekend nasza parafia gościła rodzinę Ani i Dawida Steców wraz z synkiem Jasiem, którzy podzielili się z nami swoim świadectwem życia z Bogiem.

Już w sobotnie popołudnie spotkali się z młodzieżą przygotowującą się do sakramentu bierzmowania, aby podzielić się tym, co Duch Św. czyni w ich życiu i jakie dzięki temu zbierają owoce.

Wieczorem Dawid spotkał się z parafianami i opowiedział o swojej pasji poszukiwania skarbów. Jak wiemy Dawid jest bohaterem programu w TV Fokus „Misja skarb”. Ci, którzy byli mogli m.in. usłyszeć prawdę o Złotym pociągu i jego istnieniu – bo on istnieje.

W niedzielę nasi goście na każdej Mszy Św. podzielili się swoim świadectwem o tym, jak relacja z Bogiem umacnia ich małżeństwo i rodzinę.

Ania i Dawid byli u nas, by zasiać ziarno a teraz Pan Bóg z pewnością dokończy dzieła i wierzymy w to, że to ziarno wyda plon obfity.

Dziękujemy Wam za Waszą obecność między nami, za Wasze świadectwo i za to, że odpowiadając na zaproszenie Ks. Proboszcza pokonaliście tyle kilometrów, aby zaświadczyć o tym, Kto w Waszym życiu jest najważniejszy.

Niech Pan Bóg Wam błogosławi. Dziękujemy.