Mikołaj w naszej parafii

Za nami dzień 6 grudnia, w którym wspominamy św. Mikołaja. Jak wiemy, w tym okresie Mikołaj jest zawsze baaaaardzo zapracowany dlatego do naszej parafii przyjechał dopiero 15 grudnia. Jak mówią: apetyt rośnie w miarę jedzenia, tak więc dzieci z naszej parafii z niecierpliwością czekały na Świętego Mikołaja.

No i …. doczekały się… Jedne nieśmiało podchodziły, inne z odwagą, ale to, co piękne jest w takim dniu kiedy Mikołaj przyjdzie to fakt, że każde z dzieci wróciło ze spotkania z Mikołajem, z uśmiechem na twarzy. A przecież o to chodzi, abyśmy w tym szczególnym czasie nie tylko obdarzali się prezentami, ale również sercem, miłością a Mikołaja prośmy, by przyniósł pokój na świecie i dotarł do wszystkich dzieci, zwłaszcza tych, które musiały uciekać przed wojną czy jeszcze gdzieś tam są, na terenach objętych wojnami, nie tylko na Ukrainie, ale też na całym świecie.

A teraz zapraszamy do obejrzenie galerii zdjęć z wizyty zacnego gościa w naszej parafii:

« z 2 »