Komunikat Biskupa Tadeusza Lityńskiego w związku ze śmiercią papieża-emeryta Benedykta
Drodzy Bracia w kapłaństwie, Osoby życia konsekrowanego, Drodzy Diecezjanie, w sobotę 31 stycznia 2022 r. zakończył swoją ziemską pielgrzymkę papież-emeryt Benedykt XVI. Jako następca św. Piotra zasiadał on na stolicy…
