Ogłoszenia parafialne na III niedzielę Adwentu

1. Dziś III Niedziela Adwentu. 

2. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Zapraszamy na Roraty w poniedziałek o 700 we wtorek i czwartek o godz. 1700 w sposób szczególny zapraszamy dzieci z lampionami. Na Roraty dzieci mogą przynosić serduszka z wypisanymi dobrymi uczynkami.

4. W przyszła niedzielę odbędzie się Kiermasz Świąteczny organizowany przez Wolontariat Misyjny. Zapraszam do kupna Świątecznych dekoracji oraz pierników i zaangażowania się w materialną i duchową pomoc na rzecz misji.

5. W zakrystii można jeszcze nabyć poświęcone opłatki wigilijne. Ofiary składane z racji opłatków przeznaczone są na zakupienie organ do kościoła parafialnego i ogrzewanie na plebanii.

6. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła pani Agnieszce Sarzyniak.

7. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia.

8. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny. 

9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek