Ogłoszenia parafialne na IV niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu. Dzisiaj nasza specjalna taca na potrzeby parafii. Wszystkim składam serdeczne Bóg zapłać.

2. Po Mszy św. możemy zakupić Palmy przygotowane przez Ognisko Misyjne Dzieci i Wolontariat Misyjny. Dochód przeznaczony jest na budowę studni dla Sierocińca Dzieci w Isolo, w Kenii. 

3. Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP, obchodzimy wyjątkowo w poniedziałek.

4. Od dzisiaj zaczynamy nasze rekolekcje Wielkopostne. W poniedziałek i we wtorek nauki rekolekcyjne o 17.00 w Turowie, 18.00 w Obiszowie i 19.00 w Kwielicach. We wtorek okazja do spowiedzi 30 minut przed Mszą.

5. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

6. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w każdy piątek po Mszy św. ok 1730. Gorzkie Żale w Niedzielę Wielkiego Postu po Mszy św. o g. 1230.

7. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Podczas Mszy św. dokonamy Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

8. W zakrystii można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i zakupić Paschaliki Wielkanocne w cenie 20 zł.

9. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i złożona ofiarę na kwiaty rodzinie Koszko.

10. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. 

11. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

12. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek