Ogłoszenia parafialne na V niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj V Niedziela Wielkiego Postu. Na tacę w zeszłym tygodniu zebraliśmy 1482 zł. Wszystkim składam serdeczne Bóg zapłać.

2. Po Mszy św. możemy zakupić Palmy przygotowane przez Ognisko Misyjne Dzieci i Wolontariat Misyjny. Dochód przeznaczony jest na budowę studni dla Sierocińca Dzieci w Isolo w Kenii. 

3. W środę zapraszam na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w każdy piątek po Mszy św. ok 1730. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu po Mszy św. o g. 1230.

5. W zakrystii można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego i zakupić Paschaliki Wielkanocne w cenie 20 zł.

6. W piątek odwiedziny chorych od godz. 930.

7. Służbę Liturgiczną Ołtarza zapraszam na spotkanie w sobotę na godz. 1100 do salki na plebanii.

8. Za tydzień będziemy przeżywać Niedzielę Męki Pańskiej Podczas wszystkich Mszy św. będzie poświęcenie palm. W Kwielicach przed Mszą św. południową o godz. 1215 gromadzimy się przy remizie strażackiej, nastąpi poświęcenie palm, odczytanie perykopy ewangelicznej o wjeździe Pana Jezusa do Jerozolimy, a następnie procesja do Kościoła. W Obiszowie gromadzimy się z palmami przy bramie prowadzącej na teren kościoła, a w Turowie – przy Krzyżu.

9. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i złożona ofiarę na kwiaty paniom Iwonie i Iwonie Gorzelańczyk praz Ewie Dosiak.

10. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. W poniedziałek i we wtorek Msza św. o godz. 700 , w pozostałe dni Msza Św. o godzinie 1700.

11. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

12. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek