1. Dziś XXIV Niedziela Zwykła., Na rzecz pomocy uchodźcom zebraliśmy 588,70 zł

2. Jutro 13. 09 zapraszamy na comiesięczne czuwanie do Grodowca. Rozpoczęcie o godz. 1900.

3. We wtorek Święto Podwyższenia Krzyża. Po Mszy św. zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

4. W sobotę 18 września św. Stanisława Kostki – Patrona Młodzieży i Patrona Polski. Pamiętajmy w modlitwie o młodzieży.

5. Wydział Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży zaprasza na rekolekcje weekendowe dla młodzieży pt. „Ty jesteś marką”, które odbędą się w Rokitnie w dniach 1-3 października br. Szczegóły na naszej stronie internetowej

6. W dniach 04-05.10. 2021 organizujemy pielgrzymkę do Barda i Wambierzyc z noclegiem w Polanicy Zdrój. Oprócz Sanktuariów odwiedzimy również Sanktuarium MB Uzdrowienia Chorych, Mini Eurolan, kompleks Riese. Koszt pielgrzymki 280 zł.

7. Za tydzień zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.

8. Uwaga kandydaci do Bierzmowania kl. 7.  Pierwsze spotkanie za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 1230 wraz z rodzicami.

9. W dniu 25.09 w sobotę będziemy przeżywać odpust parafialny. Zapraszam wszystkich parafian do udziału w tej uroczystości. Rozpoczynamy Mszą Św. o godz. 1200 następnie zapraszamy wszystkich parafian na festyn rodzinny.

Zwracam się z prośbą o przygotowanie obiadu dla zaproszonych gości, rodziny zamieszkujące od nr 37 i 37A – 39 oraz rodziny mieszkające przy obwodnicy w stronę cmentarza.
      Zwracam się z prośbą o upieczenie ciast na festyn rodzinny ofiary zebrane przy rozprowadzaniu ciast przeznaczone zostaną na renowację chrzcielnicy.

10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty pani Barbarze Kamińskiej i rodzinie. 

11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest ona do nabycia w zakrystii.

12. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania naszej parafii i cmentarza. Wraz z Siostrami życzymy mocy, radości i pokoju w Duchu Św.