Ogłoszenia parafialne na niedzielę 12 września 2021 roku

1. Dziś XXIV Niedziela Zwykła., Na rzecz pomocy uchodźcom zebraliśmy 588,70 zł

2. Jutro 13. 09 zapraszamy na comiesięczne czuwanie do Grodowca. Rozpoczęcie o godz. 1900.

3. We wtorek Święto Podwyższenia Krzyża. Po Mszy św. zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

4. W sobotę 18 września św. Stanisława Kostki – Patrona Młodzieży i Patrona Polski. Pamiętajmy w modlitwie o młodzieży.

5. Wydział Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży zaprasza na rekolekcje weekendowe dla młodzieży pt. „Ty jesteś marką”, które odbędą się w Rokitnie w dniach 1-3 października br. Szczegóły na naszej stronie internetowej

6. W dniach 04-05.10. 2021 organizujemy pielgrzymkę do Barda i Wambierzyc z noclegiem w Polanicy Zdrój. Oprócz Sanktuariów odwiedzimy również Sanktuarium MB Uzdrowienia Chorych, Mini Eurolan, kompleks Riese. Koszt pielgrzymki 280 zł.

7. Za tydzień zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.

8. Uwaga kandydaci do Bierzmowania kl. 7.  Pierwsze spotkanie za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 1230 wraz z rodzicami.

9. W dniu 25.09 w sobotę będziemy przeżywać odpust parafialny. Zapraszam wszystkich parafian do udziału w tej uroczystości. Rozpoczynamy Mszą Św. o godz. 1200 następnie zapraszamy wszystkich parafian na festyn rodzinny.

Zwracam się z prośbą o przygotowanie obiadu dla zaproszonych gości, rodziny zamieszkujące od nr 37 i 37A – 39 oraz rodziny mieszkające przy obwodnicy w stronę cmentarza.
      Zwracam się z prośbą o upieczenie ciast na festyn rodzinny ofiary zebrane przy rozprowadzaniu ciast przeznaczone zostaną na renowację chrzcielnicy.

10. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty pani Barbarze Kamińskiej i rodzinie.

11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest ona do nabycia w zakrystii.

12. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania naszej parafii i cmentarza. Wraz z Siostrami życzymy mocy, radości i pokoju w Duchu Św.

Podziel się: