Ogłoszenia parafialne na niedzielę 26 września 2021 roku

1. Dziś XXVI Niedziela Zwykła. Podczas zbiórki do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze zebraliśmy: 290 zł. Serdeczne Bóg zapłać.

2. Wydział Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży zaprasza na rekolekcje weekendowe dla młodzieży pt. „Ty jesteś marką”, które odbędą się w Rokitnie w dniach 1-3 października br. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

3. Pragnę wyrazić wdzięczność wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie odpustu parafialnego. Siostrom, Radom Parafialnym, Sołectwom poszczególnych wiosek, naszej OSP i Orkiestrze pod dyrekcją p. Marcina Lercha. Dziękuję za zadbanie o teren przy kościele i przy plebani panom Leszkowi i Grzegorzowi Papiernikom, wystrój Kościoła s. Celinie i przygotowanie liturgii odpustowej, wszystkim osobom, które piekły ciasta oraz osobom, które zaangażowały się w przygotowanie posiłków dla gości. Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w przeprowadzenie zbiórki na rzecz renowacji naszej chrzcielnicy. Msza św.  w int. osób zaangażowanych w przygotowanie odpustu będzie odprawiona w środę 29. 09 o godz. 1700.

4. W piątek 01.10 br. rozpoczynamy nabożeństwa październikowe o godz. 1700 Msza św. a po niej różaniec.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek po południu od godz.1630 możliwość spowiedzi pierwszopiątkowej, Szczególnie zapraszam dzieci do kontynuacji 9 pierwszych piątków miesiąca. Czuwanie pierwszosobotnie rozpoczynamy o godz. 1600, następnie Msza św. i zmiana tajemnic Żywego Różańca dla Kwielic. Odwiedziny chorych w piątek 08.10.

6. Osoby wyjeżdżające na pielgrzymkę do Barda i Wambierzyc proszone są o uregulowanie formalności w najbliższym czasie. Spotkanie przedpielgrzymkowe w Kościele w sobotę 02.10 po Mszy św.

7. W najbliższy czwartek s. Felicja będzie obchodzić dzień imienin. Natomiast Msza św. w intencji solenizantki zostanie odprawiona w sobotę o godz. 1700. Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie do wspólnej modlitwy w int. s. Felicji.

8. Wyrażam wdzięczność za posprzątanie kościoła paniom: Paulinie Różańskiej oraz Izie i Natalii Baruch.

9. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest ona do nabycia w zakrystii.

10. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania naszej parafii i cmentarza. Wraz z Siostrami życzymy mocy, radości i pokoju w Duchu Św.

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz