Ogłoszenia parafialne na niedzielę 29 stycznia 2023 roku

1. Dzisiaj IV Niedziela Zwykła. Dzisiaj Msza św. ku czci św. Michała Archanioła o godz. 1700 w Kwielicach. Zapraszam bardzo serdecznie. 

2. W poniedziałek na godz. 1730 zapraszam do rozbierania dekoracji świątecznych. 

3. W czwartek święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Osób Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy w modlitwie o naszych Siostrach. Msze św. z poświęceniem gromnic w Obiszowie o 1600, w Kwielicach o 1700a w Turowie o 1800.

4. Dzieci Pierwszokomunijne zapraszam na poświęcenie świec w czwartek 2.02 na godz. 1700.

5. W piątek wspomnienie św. Błażeja. Zapraszam na Mszę świętą z błogosławieństwem gardła. 

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek zapraszam na Mszę św. i modlitwę w int. powołań i za powołanych. W piątek odwiedzę chorych od godz. 930 . Natomiast po południu od 1630 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość spowiedzi pierwszopiątkowej. W sobotę nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca: rozpoczniemy Adoracją i modlitwą różańcową o godz. 1600 a następnie Msza św. i zmiana tajemnic różańcowych.

7. W sobotę zapraszam dzieci na Ognisko Misyjne o godzinie 1000 w salce na plebanii. Proszę, aby dzieci się przebrały za kogo chcą. W czasie spotkania odbędzie się zabawa noworoczno-karnawałowa.

8. W przyszła niedzielę wspomnienie św. Agaty można przynieść chleb i wodę do poświęcenia, które za wstawiennictwem Świętej maja nas uchronić od nawałnic i pożarów. 

9. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i złożona ofiarę na kwiaty paniom Martynie Kulaszy i Zofii Olszak.

10. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia.

11. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

12. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek