1. Dziś X Niedziela Zwykła. W minionym tygodniu do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej zebraliśmy 310, 52 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.

2. Trwamy w oktawie uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Codziennie procesja Eucharystyczna wokół kościoła po Mszy św. W poniedziałek również zapraszamy do udziału we Mszy świętej nabożeństwie do NSPJ i procesji w Kwielicach o godz. 1700.

3. Jest miesiąc czerwiec, zachęcam do udziału w nabożeństwach do NSPJ w niedzielę po Mszy św. o 1230, a od wtorku do soboty po Mszy św. wieczornej. 

4. UWAGA BIERZMOWANI KLAS 8 i I- wszych Szkół Ponadpostawowych. 

Spotkanie Klasy 8 w poniedziałek.

Spotkanie Klasy I-wsze we wtorek. 

Spotkania rozpoczynają się Mszą św. o godz. 1700. Obecność obowiązkowa.

5. W najbliższy piątek Uroczystość NSPJ. Msze św. o godz. 1600 – Obiszów, 1700 – Kwielice, 1800 – Turów.

6. Rozpoczęliśmy remont bramy barokowej. Koszt remontu wg wstępnej wyceny wynosi 155 000. Otrzymaliśmy w z Fundacji „Polska Miedź” 145 000 dofinansowania. Nasz wkład własny do remontu wynosi 10 000 zł. Zebraliśmy do tej pory 1900 zł. Za wszystkie złożone ofiary serdecznie Bóg zapłać.

7. Z powodu długiego weekendu i wyjazdu dzieci spotkanie koła misyjnego będzie w sobotę 12.05 o godz. 1400

8. Jeszcze raz z serca pragnę podziękować wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej: Siostrom Jadwiżankom, naszej Kwielickiej Orkiestrze Dętej pod batutą p. Marcina Lercha, wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie 4 ołtarzy, panom, którzy wykosili trawnik wokół kościoła i przy plebanii, służbie liturgicznej ołtarza, dzieciom sypiącym kwiatki i niosącym feretrony, paniom podtrzymującym śpiew oraz panom niosącym krzyż i chorągwie.

9. W niedzielę 13.06 odbędzie się czuwanie fatimskie w Grodowcu, na które serdecznie zapraszam. Rozpoczęcie o godz. 19.00

10. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest ona do nabycia w zakrystii.

11. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania naszej parafii i cmentarza. Wraz z Siostrami życzymy mocy, radości i pokoju w Duchu Św.

ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz