1. Dziś XXXII Niedziela Zwykła. 

2. Przypominam, że w listopadzie przez 8 dowolnie wybranych dni, kto z czystym sercem pomodli się za zmarłych nawiedzając cmentarz lub kościół oraz wypełniając zwykłe warunki odpustu może uprosić dla jednej duszy odpust zupełny.   

3. Modlitwa wypominkowa codziennie Mszy św., a w niedzielę 15 minut przed Mszą św. o godz.800 i 1230
      Ze względu na fakt, iż od 22. 11. będę przebywał na rekolekcjach kapłańskich modlitwa wypominkowa potrwa do 21.11 włącznie.

4. W najbliższy czwartek w parafii w Grębocicach odbędzie się odpust parafialny. Zapraszamy do udziału w Mszy Św. odpustowej o godz.14.00

5. Narodowe Święto Niepodległości w czwartek. Ze względu na odpust w Grębocicach, Msza Św. w naszej parafii będzie odprawiona o godz. 1000.

6. Ksiądz Proboszcz udziela dyspensy od postu piątkowego w piątek 12 listopada.

7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Tegoroczne ofiary zostaną przeznaczone na pomoc dla mieszkańców Libanu.

8. Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do swojej pierwszej spowiedzi i Komunii Św. w przyszłą niedzielę o godz. 1230.

9. Film poświęcony św. Albertowi Chmielowskiemu „Nędzarz i Madame” wejdzie do kin 12 listopada. Zachęcamy do oglądania.

10. Serdeczne Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty.

11. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Jest ona do nabycia w zakrystii.

12. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz