Dziś, w niedzielę 7 listopada o godz. 12.30 zebrały się dzieci przebrane za Świętych, aby wspólnie uczestniczyć we Mszy Świetej a następnie Adorować wraz ze Świętymi Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Papież, św. Jan Paweł II, zadał kiedyś pytanie:

Czy dziś można być świętym? Gdybyśmy mieli liczyć wyłącznie na ludzkie siły, cel ten rzeczywiście zdawałby się nieosiągalny. 

My jednak wiemy, że można być, bo wszyscy jesteśmy wezwani do świętości o czym mówił również Św. Jan Paweł II:

Świętość wydaje się celem trudnym, osiągalnym tylko dla ludzi zupełnie wyjątkowych albo dla tych, którzy odrywają się całkowicie od życia i kultury danej epoki. W rzeczywistości świętość jest darem i zadaniem zakorzenionym w chrzcie i bierzmowaniu, powierzonym wszystkim członkom Kościoła w każdej epoce. Jest darem i zadaniem dla świeckich tak samo jak dla zakonników i kapłanów, w sferze prywatnej, tak jak w działalności publicznej, w życiu zarówno jednostek, jak rodzin i wspólnot. Orędzie na XIII Światowe Dni Młodzieży

Św. Jan Paweł II

Zapraszamy do obejrzenia filmiku z dzisiejszego dnia jak i zdjęć poniżej:

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: