Ogłoszenia parafialne na niedzielę 8 października 2023 roku

1.Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła. Na hospicjum w Głogowie zebraliśmy 623 zł.

2. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe w ciągu tygodnia o 1630.

3. W sobotę przypada Dzień Edukacji. Pamiętajmy w modlitwie o nauczycielach i wychowawcach.

4. W piątek 13 października ostatnie czuwanie Fatimskie w Grodowcu. Zaczyna się jak zwykle o godz. 1900. Bardzo serdecznie zapraszam.

5. W sobotę na godz. 1000 zapraszam na spotkanie dzieci z Ogniska Misyjnego oraz wszystkie te dzieci, które chciałyby zacząć swoja przygodę z Misjami.

6. W przyszła niedziele zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia. Również w przyszłą niedzielę nasza taca specjalna.

7. Zapraszam na drogę 33 – dniowego Doskonałego Nabożeństwa do Najświętszej Maryi Panny. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 28 października w parafii Miłosierdzia Bożego w Głogowie. Więcej informacji na plakacie w gablocie ogłoszeń.

8. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. Msza św. o godz. 1700.

9. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny 

10. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła, zrobienie dekoracji i złożoną ofiarę na kwiaty pani Edycie Szczepańskiej oraz Iwonie i Marcinowi Antczak.

11. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek

Proboszcz