Ogłoszenia parafialne na niedzielę Świętej Rodziny

1.Dzisiaj Niedziela Świętej Rodziny.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zmiana tajemnic Różańca w Kwielicach, w sobotę na Mszy o godz. 800.

3. W sobotę uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. będą odprawiane jak w niedzielę. Podczas Mszy św. błogosławieństwo kredy i kadzidła. Taca w ten dzień przeznaczona na działalność misyjną Kościoła. 

4. Od wtorku zaczyna się wizyta duszpasterska tzw. „Kolęda”.

5 Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. W tym tygodniu Msze św. będą odprawiane o godz. 700.

6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny.

7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i złażoną ofiarę paniom Dorocie Mierzwiak i Magdalenie Towpik. Jednocześnie informuję, że sprzątanie Kościoła zaczyna Kurów Mały. Proszę o zabranie zeszytu z zakrystii.

8. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek

Proboszcz