1. Dziś Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego.

2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze jak w każdą niedzielę. Taca przeznaczona na potrzeby KUL i Instytutu Filozoficzno –Teologicznego w Zielonej Górze.

3. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia – po wszystkich Mszach Św. zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas naszej diecezji.

4. W piątek, w związku z Oktawą Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. Wyrażam wdzięczność wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie dekoracji Triduum Paschalnego. Dziękuję wszystkim osobom, które zawsze chętne są do pomocy w przygotowaniu wszelakich dekoracji w naszej parafii. Dziękuję S. Celinie za przepiękne dekoracje kwiatowe. Dziękuję S. Felicji i naszej scholii świątecznej za prowadzenie śpiewów. Bardzo dziękuję OSP z Kwielic i Obiszowa za wartę przy Bożym Grobie. Wyrażam ogromną wdzięczność naszej Służbie Liturgicznej Ołtarza za służbę przy ołtarzu i zrobienie porządku wokół kościoła. Dziękuję przedstawicielom młodzieży bierzmowanej i dzieciom z ogniska misyjnego za włączenie się w Wigilię Paschalną.

6. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty paniom: Katarzynie, Kindze, Angelice, Amelii KOSZKO.

7. Zachęcam do nabywania i lektury czasopism: Niedziela i Gość Niedzielny.

8. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na rzecz utrzymania naszej parafii i cmentarza. 
Wraz z Siostrami życzymy mocy, radości i pokoju w Duchu Św.

Ks. Radosław Horbatowski

Proboszcz