Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne na niedzielę 11 lutego 2024 roku

1. Dzisiaj VI Niedziela Zwykła. Dzisiaj Światowy Dzień Chorego – zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.

2.  W środę rozpoczynamy Wielki Post. Przypominam o obowiązku zachowania ścisłego postu tego dnia. Msze św. z obrzędem posypania popiołu w Kwielicach o 1700, w Obiszowie o 1800 i w Turowie o 1900. Po Mszach św. będzie zbiórka do puszek na pomoc Ukrainie.

3.Gorzkie Żale w naszej parafii będą odprawiane bezpośrednio po Mszy św. o 1230. Zachęcam do uczestnictwa. Droga Krzyżowa w każdy piątek po Mszy św. wieczornej.

4. Pragnę poinformować, że przygotowania dorosłych do sakramentu bierzmowania odbędzie się w Parafii pw. św. Klemensa w Głogowie. Rozpoczęcie się w niedzielę 10 marca br. o godz. 1800 Msza św. Po Mszy spotkanie w domu parafialnym. Kolejne terminy spotkań zostaną ustalone wspólnie z kandydatami.

5. Zachęcam do zamawiania Mszy św. w ciągu tygodnia. Msza św. w ciągu tygodnia o godz. 1700.

6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela, Gość Niedzielny.

7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty paniom Anetcie Kołodziej i Jolancie Dryja. Jednocześnie pragnę poinformować Ogorzelec zakończył sprzątanie kościoła. Kolejkę zaczynają Kwielice. Proszę o odebranie zeszytu w zakrystii.

8. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.

Ks. Jacek Golombek

Proboszcz