31 dni z Maryją. Pod Twoją obronę. Medytacja jak czytanka majowa

„31 dni z Maryją” Od pierwszego maja o godz. 7:00 będą publikowane mini medytacje o Matce Najświętszej. Poznamy naszą Mamę Niebieską jako tę, pod której obronę możemy się zawsze uciekać. Bo Ona jest bardzo blisko naszych codziennych spraw. Logo wydarzenia przygotowane przez ks. Rafała Ochojskiego MSF jest kontynuacją pomysłu zrealizowanego w rekolekcjach Józef33. Zapraszam na codzienne spotkania z Matką!

31 dni z Maryją to majowy przewodnik wskazujący drogę, którą warto iść, by zgłębić tajemnicę Najświętszej Maryi Panny.Zawiera rozważania oparte na wybranych katechezach i homiliach papieża Franciszka o Maryi, napisane prostym i zrozumiałym językiem, tak by poruszyć serce, wprowadzić pokój i harmonię.Po lekturze rozważań czytelnik zaproszony jest na chwilę osobistej refleksji, którą może zakończyć modlitwą – prośbą zamieszczoną na końcu każdej strony, co stanowi największą zaletę lektury.Zapraszamy do świętowania 31 dni maja z rozważaniami o Świętej Bożej Rodzicielce, oraz ze słowami antyfony – Pod Twoją obronę, bo jak wskazał w jednej ze swoich homilii Ojciec Święty Franciszek: „wielcy święci wszystkich tradycji radzili, aby w chwilach duchowych turbulencji chronić się pod płaszczem Świętej Bożej Rodzicielki, odmawiając antyfonę – Pod Twoją obronę”.

Książeczkę można nabyć:

https://www.swietywojciech.pl/Ksiazki/Modlitewniki-i-rozwazania/Nabozenstwa-i-rozwazania/31-dni-z-Maryja-2022-Pod-Twoja-obrone?fbclid=IwAR0ba3e14xowW1_87CcWIgJaah55eMD2hRVwStbGzVj3hEwm9NQ7sJjd3UE

Pragniemy razem z Matką podążać duchowo za Panem Jezusem. Nie na darmo nazywamy Ją Wspomożeniem Wiernych.