Koncert noworoczny w naszej parafii

23 stycznia odbył się Koncert Noworoczny w kościele pw. św. Michała Archanioła w Kwielicach. 23 stycznia odbył się Koncert Noworoczny w kościele pw. św. Michała Archanioła w Kwielicach. Przybyłych gości i mieszkańców przywitał Proboszcz Parafii ks. Radosław Horbatowski, który również zaprezentował się w utworze ,,Mario, czy ty wiesz”. Bogaty repertuar zaprezentowała Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej z Kwielic pod batutą kapelmistrza Marcina Lercha. Od kolęd, pastorałek, poprzez muzykę filmową, rozrywkową, aż do muzyki poważnej. Ze względu na repertuar również wokalno-instrumentalną. Ponadto wystąpił zespół Echo z Kwielic, którego instruktorem jest Pani Aneta Marciniak oraz soliści: Magdalena Radajewska, Elżbieta Wójtowicz, Lena Czekawa, Iga Różańska, Jan Mazij, Mikołaj Kufliński czy Państwo Kamila i Bogusław Guzerowie. 
Wszystkim podziękował Wójt Gminy Grębocice Pan Roman Jabłoński obdarowując występujących słodkimi upominkami. Koncert poprowadziły Katarzyna Fijałkowska i Aleksandra Walasiak. (tekst ze strony: https://grebocice.com.pl/aktualnosci/relacja-z-koncertu-noworocznego-w-kosciele-pw-sw-michala-archaniola-w-kwielicach.html )

Zapraszamy do obejrzenia filmiku jak i dużej galerii zdjęć, które są poniżej. Dziękujemy Pani Kamili Czyż za udostępnienie nam zdjęć: