Niedziela Palmowa w naszej parafii

Ja też przyniosłem gałązki oliwne, by rzucić pod Twoje stopy na znak swojej miłości. Jest to również moja obietnica, że będę towarzyszyć Tobie, aż do końca, aż po krzyż, byś nie został sam.

Ks. Marek Chrzanowski FDP

Niedziela Palmowa rozpoczyna obchody Wielkiego Tygodnia. Tygodnia, który dla nas chrześcijan jest najważniejszym czasem. To właśnie w tych dniach chcemy towarzyszyć Jezusowi, który oddał się za nas z miłości, abyśmy mogli żyć wiecznie.

Otwarły się drzwi Wielkiego Tygodnia. Wchodzimy w misterium Męki Jezusa i chylimy czoła przed drzewem, na którym zawisło nasze Zbawienie. Niech zgłębianie tajemnicy krzyża pomoże nam bardziej wierzyć, bardziej kochać, bardziej być jedno.

Bp Damian A. Muskus

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Niedzieli Palmowej jak i video, które również zostało z nich przygotowane.

Rozpoczęliśmy od poświęcenia Palm jak i procesji do Kościoła

Msza Św. z odczytaniem Męki Pańskiej. Do czytania Pasji włączyły się dzieci.

Poświęcenie Palm i procesja w Obiszowie