14.07.2024 XV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj XV Niedziela Zwykła.
  2. W środę o godz. 1700 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. Zachęcam do zamawiania Mszy Św. w ciągu tygodnia. W poniedziałek nie będzie Mszy św. W pozostałe dni Msza św. o godz. 1700.
  4. Chciałbym z całego serca podziękować wszystkim którzy pomogli przy sprzątaniu kościoła parafialnego. Niech Pan Bóg stokrotnie odpłaci.
  5. Przyszła niedziela jest trzecią niedzielą miesiąca. Taca jak zwykle w ten dzień jest naszą tacą specjalną.
  6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej: Niedziela i Gość Niedzielny.
  7. Bardzo serdecznie dziękuję za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty państwu Antczak.
  8. Trwa okres wakacyjny. Pragnę przypomnieć wszystkim udającym się na letni wypoczynek o obowiązku uczestnictwa we Mszy św.
  9. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby parafii i utrzymanie cmentarza. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia składamy najlepsze życzenia. Parafianom i Sympatykom naszej parafii życzymy błogosławionego tygodnia.